KATIL

kendine dön'üşüm vortex

kendi merkezinden ilhamla yaşaman için güçlü, dengeli ve bütünsel bir grup mentorluk programı

üyeliğe neler dahil ?

DÜZENLİ ONLİNE  ÇALIŞMALAR

her hafta farklı bir konseptte seni kendine yaklaştıran etkili, asıl kendine getirici, yaşamı dönüştürücü çalışmalar ve kayıtları
(Her Pazar 21:00, detaylar aşağıda)

*KENDİNLE İLİŞKİNİ İYİLEŞTİR* VİDEO EĞİTİM

öz, özbenlik ve benlik seviyelerinde kendinle ilişkinde gelişmek ve ahenkle yaşamak üzerine kendi zamanında izleyebileceğin 4 saatlik uygulamaya yönelik video eğitim

OYUN VE YOL ARKADAŞLARI

birlikte pratikler yapabileceğin, duyup, duyulabileceğin, kendi özüyle bağlantıda yaşamayı önceliklendiren bilinçli oyun arkadaşlarıyla dolu bir topluluk

Buluşmaların İçeriği Ne ?

Her ay toplam 5 defa online buluşmamız var. Bunların hiçbiri teorik bilgi için değil, hepsi içsel alanda uygulamaya yönelik, dönüşümsel çalışmalar. Her hafta birbirinden farklı bir konseptte. + Bir de kayıtlı video içerik hakkında soru - cevap ve pekiştirme buluşmamız var. Bunun dışında spontane eklenen çalışmalar da olabiliyor. 

Pazar Saat 21:00

Dönüşümsel Nefes tekniğiyle kendi içimizde aktif, derin bir yolculuğa dalıyoruz. Kendi cevaplarımızı bulduğumuz, taşıdığımız yükleri bıraktığımız, ve yeni kararlarla uyandığımız bir yolculuk. Nefes kişiyi kendine yaklaştıran en güçlü içsel araçlardan biri. Somatik, duygusal, zihinsel ve kimi zaman ruhsal düzlemlerde aynı anda bütünsel çalışan ve hızlı dönüşümsel sonuçlar getirebilen bir pratik.

Pazar Saat 21:00

Hayatında akmayan, çözülümü henüz bulamadığın meseleler hakkında nokta atışı koçluk alabileceğin bir grup buluşması. Hem kendi gündeme getirdiğin meselelerde hem de diğerlerinin deneyimlerinde çeşitli çözümlere giden yolları bulacağın bir buluşma. Aynı zamanda kendine koçluk yapmak konusunda da gelişebileceğin bir pratik geliştirme alanı.

Pazar Saat 21:00

Bu buluşma her seferinde farklı bir içeriğe sahip. En süprizli ve oyunlu kısmı burası :) Kimi zaman özgür ses, hareket ile duygusal özgürleşme ve enerji dönüştürme pratikleri, kimi zaman şamanik meditasyonlar ile içimizin farklı katmanlarına ve odalarına odaklı yolculuklar, kimi zaman belirli bir tema etrafında ortak bir Theta Healing çalışması... O kadar çok araç var ki, hem o dalışta kendi içinde ve yaşamında yol katedebileceğin, hem yaşamına entegre edebileceğin etkili pratikler öğreneceğin bir deneyimsel buluşma...

Pazar Saat 21:00

Bu buluşma her seferinde farklı bir içsel çalışma aracını öğreneceğin, interaktif şekilde topluluktakilerle uygulamayı pratik edeceğin ve kendi içsel işini yapabilmek için donanımını zenginleştiren bir eğitim + pratik buluşması. Burada öğrendiklerini günlük yaşantında kendine ve sevdiklerine destek olmakta etkili bir dönüşümsel araç olarak kullanabilecek, çeşitli meselerine çözülüm getirmekte 'seanslar' yapmak için kullanabileceksin.

Ayın ikinci Çarşamba'sı Saat 21:00

Kayıtlı video eğitimi kendi istediğin vakitte ve sürede izleyebilirsin. Bu içerik ve konuyla ilgili soru cevap ve sohbetleri ise canlı buluşmada yapıyor olacağız. Canlı katılamayacağın zamanlar için de sorularını buluşma sırasında cevaplanmak üzere iletebilirsin.

tanışmış mıydık? 

çalışmalardan yorumlar


Kendine Dön'üşüm yolculuğu bir grup programı olarak ilk defa gerçekleşecek. Ancak benimle daha önce çalışanların 1-1 seanslar ve daha önceki nefes yolculuklarından geri bildirimlerini paylaşıyorum, ki soru işaretlerin varsa, belki cevaplarını bulurlarlar. Kalbimdeki niyet, bu ve çok daha güzel sonuçları çok daha fazla kişiyle bu yolculukta birlikte deneyimlemek :)

ödeme seçenekleri

Kendine Dön'üşüm Vortex'inin yaşamında ne gibi dönüşümlere vesile olmasını diliyorsun?

KALBİNİ DİNLE, NİYETİNİ BELİRLE

SEÇENEKLER ARASINDAN UYGUN YATIRIMI SEÇ:

AYLIK X 3 AY

1555₺ x3

3 aylık program için aylık ödeme
(kredi kartı gerekmez, banka kartı geçerlidir. tutar her ay 1555₺ olarak fatura yansıtılır)

bir takım cevaplar

Her şeye illa katılman gerekmiyor. Hem kaydı olacak, hem de senin için hizalı olan neyse, sen meyvelerini oradan alacaksın. Spor salonu üyeliği gibi düşün. Her aleti her sefer kullanmazsın. Ama hepsi erişimine açıktır, ve sen burada niyetin neyse, tam olarak onu katıldığın yerden alırsın.

Yaşamının akışından fırsat bulup fiziksel buluşabildiğimiz o tatlı cennetten parça toplaşmalar da çok keyifli. Öte yandan, yaşamının normal akışı içine dahil olabilen, ve yaşamında bu genişlemeleri çoğaltan ve odaklı, düzenli çalışmalar da tam olarak bu imkan sayesinde benzersiz etkililer. "Gerçek hayat" cennet hayat, bilgiler ise pratikte ustalık olabilsin diye.

Online - fiziksel farketmeksizin, kendinle buluşmak etkili olan :) Referanslarını yukarıda gördüğün danışanlarımın çoğuyla hiç fiziksel çalışmadık. Hatta kimi zaman fiziksel ve bireysel nefes çalışmalarıma katılmış olanlar, sonrasında online ve grup çalışmalarında en derin deneyimlerini yaşadıklarını söylediler. Yani etki ile fiziksellik arasında bir korelasyon yok.

İstikrar olmayınca bitki büyümüyor. Çiçekleri açtıran, refleks haline gelen, yaşamın her alanına nüfuz eden şeyler, uzun süreler tekrar edilenler.

Kendi enerjini, önceliğini kendine ayırman, arzu ettiğin bitkileri yeşertecek yatırım. Sen senin için burada oldukça farklı gelişecek bir şeyler, döngüler değişecek. Zaten konu bir yandan da bu. Seçtiğin yönde merkezlenmen, tekrar tekrar kendine gelmen için, senin için burada olacağız.

Gerçekten tüm bu programın niyeti, kendine adım atmanı kolaylaştırmak. Programın fikri kalbini genişletiyorsa, getireceği bereketten şüphem yok. Yine de sıkışık duygu ve düşünceler bunun önüne geçiyor ve sırf bu yüzden arada kalmış hissediyorsan, doğrudan benimle iletişime geç. irem@hafifaydinlik.com

Bu programda sunduğum çalışmaların gücüne defalarca şahidim.

Beni motive eden, bu gibi açılımları Kendine Dön'üşüme adım atan herkes için sağlamak.

Çünkü o gözlerin parlayıverme anları, insanların kendilerine alan tutmakta ve kendi içsel işlerini yapmakta ustalaşmalarını izlemek, müthiş tatmin edici!

Elbette senin deneyimin sana has olacak ve bunun cevabını sadece kalbine danışabilirsin. O yüzden herşeyi değerlendir ve sonunda kalbini dinle :)

Bir şeyler hissediyor ama bilemiyorsan, tam ne soracağına bile emin değilsen dahi, benimle iletişime geçebilirsin :

💌 irem@hafifaydinlik.com

soruların mı var?